افزایش سرعت شارژ گوشی‌های اندرویدی با چند ترفند ساده

گجت‌های هوشمند امروزه از پس هر کاری بر می‌آیند. اما همین قدرت بالا، موجب کاهش عمر شارژدهی این محصولات شده و باید به دنبال افزایش سرعت شارژ گوشی خود باشیم.

این گوشی‌ها بهترین عکس‌ را می‌گیرند

گوشی‌های اندروید زیادی در بازار، مدعی‌اند که بهترین امکانات برای عکاسی با گوشی را فراهم کرده‌اند، اما در واقعیت کدام گوشی‌ها بهتر هستند؟

با شماره‌های ناشناس خارجی تماس نگیرید

شاید ندانید که اگر تا به حال از شماره‌ای بین‌المللی ناشناس با شما تماس گرفته‌ شده، ممکن است این تماس یک کلاهبرداری باشد که به آن Wangiri Fraud یا نوعی از کلاهبرداری که می‌تواند هزینه زیادی برای شما داشته باشد، می‌گویند.

ماجرای اختلال در اینستاگرام

هزاران کاربر در سراسر جهان صبح پنج شنبه با اختلال در دسترسی به اینستاگرام روبرو شدند.

شبکه اجتماعی جدید این روزها را بشناسید

در واپسین روزهای ماه اکتبری که گذشت، ‌ ایلان ماسک با یک معامله ۴۴ میلیارد دلاری مالک «توییتر» شد و برخی مقامات اجرایی این شرکت را اخراج کرد؛ اما همزمان با نهایی شدن این معامله، جک دورسی (مدیرعامل سابق توییتر) از راه‌اندازی یک شبکه اجتماعی غیرمتمرکز جدید بنام بلواسکای (Bluesky) خبر داد؛ شبکه‌ای که حالا در «اپ‌استور» قابل دسترسی است.

چگونه از حملات «در پشتی» جلوگیری کنیم؟

انواع حملات سایبری روز به روز در حال افزایش است و داشتن اطلاعات کافی و مناسب درباره آن ها می تواند کاربران را در برابر این حملات مقاوم و مجهز کند و یکی از این حملات، "درپشتی" یا "Back Door" است.

نحوه به اشتراک‌گذاری رمز وای‌فای در اندروید

این احتمال وجود دارد که با فراموش کردن رمز عبور وای فای برای به اشتراک گذاری آن با دیگران به مشکل بربخورید؛ در این صورت راهی وجود دارد که می توان بدون دستی وارد کردن رمز، آن را به اشتراک گذاشت.

رقیب توییتر کارش را آغاز کرد/ فعلا فقط با دعوتنامه!

شبکه اجتماعی «بلو اسکای» که پیش‌تر درباره آن مطالب گوناگونی منتشر شده بود، نزدیک به ۲ هفته‌ای می‌شود که کار خود را آغاز کرده است.

قطعی سریالی توییتر

کاربران توییتر روز چهارشنبه مشکل لود شدن این سرویس را در جدیدترین سلسله از اختلالاتی که از زمان مالکیت ایلان ماسک پیدا کرده است، گزارش کردند.

تصویب معافیت مالیاتی برای فعالیت در پلتفرم‌های بومی

پیشنهاد بودجه‌ای دولت مبنی بر معافیت کسب‌وکارهای فعال در پلتفرم‌های داخلی در نشست بررسی بودجه 1402 به تصویب رسید.