12 اسفند به عنوان روز فرهنگی چهارباغ تصویب شد

سرپرست اداره میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی شهرستان چهارباغ با اشاره به برگزاری همایش روز فرهنگی چهار باغ از برپایی نمایشگاه صنایع دستی در چهارباغ تا پایان سال خبر داد.

چهارباغ کمترین تخلف را در نانوایی‌هایی سطح استان دارد

فرماندار چهارباغ در جلسه ستاد تنظیم بازار و شورای آرد و نان شهرستان گفت: شهرستان چهارباغ کمترین تخلف را در نانوایی‌هایی سطح استان البرز داشته است.

رفع چالش‌های بانوان روستای «زکی آباد» با اقدامات نفر برگزیده مهرواره با نور

خدیجه ذوقی پور، برگزیده جشنواره مهرواره با نور از اهالی استان البرز و ساکن روستای زکی آباد از توابع رامجین شهرستان چهارباغ است که در سطح ملی نیز موفق به کسب رتبه برتر شده است.

لزوم برنامه‌ریزی گسترده برای برگزاری روز فرهنگی چهارباغ

فرماندار چهارباغ با تاکید بر برنامه‌ریزی‌های موضوعی و موضعی در حوزه‌های مختلف از واحدهای فرمانداری خواست برنامه‌های لازم برای اعیاد شعبانیه و روز فرهنگی چهارباغ را مدنظر قرار داده و در اسرع وقت پیشنهادات خود را ارائه دهند.

۴۹ طرح در شهرستان چهار باغ البرز بهره برداری شد

همزمان با گرامیداشت ایام الله دهه فجر در شهرستان چهارباغ ۴۹ طرح عمرانی ، صنعتی و کلنگ زنی با اشتغالزایی برای ۱۱۰ نفر و با اعتباری حدود ۵۰۰ میلیارد تومان مورد بهره برداری قرار گرفت.

راه اندازی سومین خانه محیط زیست البرز در شهرستان چهارباغ

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان البرز گفت: به مناسبت هفته هوای پاک سومین خانه محیط زیست استان با هدف جلب مشارکت عمومی در شهرستان چهارباغ راه اندازی شد.

گسترش همکاری‌ها در راستای پیشگیری از وقوع جرایم در چهارباغ

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان البرز گفت: با هدف گسترش اقدامات پیشگیرانه و كاهش آسیب‌های اجتماعی، تفاهم نامه سه جانبه بین معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرمِ دادگستری کل استان، شهرداری و شورای اسلامی شهر چهارباغ منعقد شد.

بررسی مشکلات شهرستان چهارباغ با حضور معاون استاندار

جلسه بررسی مسائل و مشکلات شهرستان چهارباغ با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و برخی از مدیران ستادی و شهرستانی در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

تأکید بر حفاظت بیشتر از تپه‌های تاریخی-فرهنگی چهار باغ و ملک‌آباد  

سرپرست اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی البرز بر تشدید حفاظت از تپه‌های تاریخی- فرهنگی در چهارباغ و ملک آباد تأکید کرد.

رو شدن دست زوج سارق برای سرقت طلاجات   ‏  

جانشین فرمانده انتظامی استان گفت: زنی که با حیله و نیرنگ دوستش را به جاده‌های اطراف ‏شهر چهارباغ کشانده و در یک اقدام ساختگی از سوی همسرش طلاجات این خانم را به سرقت برده بودند، توسط ‏پلیس آگاهی چهارباغ شناسایی و دستگیر شد.