شیرینی شب عید افزایش قیمت ندارد

رئیس اتحادیه دارندگان قنادی، شیرینی‌فروشی و کافه قنادی تهران با اشاره به اینکه تقاضای خرید شیرینی کاهش یافته است، گفت: شیرینی شب عید افزایش قیمت نخواهد داشت.

مذاکرات فشرده برای دستمزد ۱۴۰۲ در جریان است

نشست شورای عالی کار در حالی از ساعاتی قبل با حضور وزیر کار و نمایندگان گروه‌های کارگری و کارفرمایی در حال برگزاری است که گمانه‌زنی‌ها از احتمال تعیین رقم دستمزد ۱۴۰۲ در این جلسه خبر می‌دهند؛ هرچند که وزیر کار اعلام کرده دستمزد اوایل هفته آینده تعیین خواهد شد.

بخشنامه جدید بانک مرکزی درباره وام ازدواج و فرزند آوری

بانک مرکزی اعلام کرد: از ابتدای سال ۱۴۰۲ مدت زمان تکمیل مدارک در سامانه‌های ازدواج و فرزند از ۴۵ روزکاری به ۶۰ روزکاری افزایش می‌یابد.

آغاز واریز سود سهام عدالت از امروز

رییس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: در این مرحله افرادی سهام آنها یک میلیون تومانی است یک میلیون و ۳۵۶ هزار تومان و برای افرادی که سهام ۵۳۲ هزار تومانی داشتند ۷۲۱ هزار تومان سود واریز خواهد شد.

هر مشمول سهام عدالت چقدر سود بیشتر دریافت خواهد کرد؟

قرار است همزمان با واریز بخش دوم سود سهام عدالت، سود شرکت‌های غیربورسی نیز به حساب مشمولان واریز شود؛ بر این اساس مبلغ سود سهام‌دارانی که ارزش اولیه سهام عدالت آن‌ها یک میلیون تومان است، از شرکت‌های غیربورسی سهام عدالت، ۲۵۵ هزار تومان خواهد بود.

تلاش برای برنامه‌ریزی در بازار گوشت و میوه شب عید

یک عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: جلسات کمیسیون کشاورزی برای نظارت بر بازار میوه و گوشت شب عید برگزار شده و با توجه به تمهیدات صورت گرفته در بازار میوه و گوشت سفید عید مشکلی خاصی وجود ندارد اما در حوزه گوشت قرمز مردم با مشکلاتی مواجه هستند.

نوبت ثبت‌نام کنندگان خودروهای وارداتی اعلام شد

سخنگوی وزارت صمت با بیان اینکه نتایج نوبت‌دهی خودروهای وارداتی ساعت ۲۱ دوشنبه شب اعلام شد، گفت: نوبت ثبت‌نام کنندگان در سامانه saleauto.ir ارائه شده است.

طلا و سکه بخریم یا نخریم؟

یکی از راه‌حل‌های تخلیه حباب سکه این است که مردم انتخاب کنند که با توجه به افزایش حباب، به سمت خرید مصنوعات طلا بروند.

واریز سود سهام عدالت تا پایان اسفند

رئیس سازمان بورس گفت: واریز سود سهام عدالت تا پایان اسفند ماه انجام خواهد شد.

جزئیات تغییر ساعات کاری «ساتنا» و «پایا» در روزهای پایانی سال

ساعات کاری سامانه‌های «ساتنا» و «پایا» برای ایام پایانی سال تغییر یافت.