رانندگان متخلف مراقب جریمه شدن از طریق پهپاد باشند

رئیس پلیس راهور فراجا از استقرار پهپادهایی خبر داد و گفت: بلافاصله اطلاعات خودرو از طریق پهپادها اطلاع داده مى‌شود و اگر لازم باشد، اعمال جریمه یا متوقف می‌شوند.

استفاده از ظرفیت بیش از 34 هزار ایثارگر در آموزش و پرورش

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش گفت: تعداد ایثارگران کل کشور که در آموزش و پرورش مشغول به خدمت هستند، عددی بالغ بر 34هزار 638 نفر است.

زمان ثبت‌نام ۵ آزمون مهم سال ۱۴۰۳

سازمان سنجش آموزش کشور زمان ثبت‌نام سه آزمون مهم و کلیدی سال ۱۴۰۳ (دکتری نیمه‌متمرکز، کارشناسی ارشد و کنکور سراسری) و دو آزمون کاردانی به کارشناسی و کاردانی ویژه دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای را اعلام کرد.

برنامه «بهبود روابط زوجین در ۵ سال اول زندگی» در سه استان کشور اجرا شد

مدیرکل مشاوره و امور روانشناختی سازمان بهزیستی کشور از اجرای برنامه بهبود و مراقبت روابط زوجین در پنج سال اول زندگی خبر داد و گفت: امسال برنامه بهبود و مراقبت روابط زوجین در پنج سال اول زندگی به صورت آزمایشی در سه استان تهران، البرز و مازندران شروع شد و همچنان ادامه دارد.

اعلام ساعت کاری داروخانه‌های هلال‌احمر سراسر کشور در ایام نوروز

سخنگوی جمعیت هلال احمر از فعال بودن داروخانه‌های این جمعیت در ایام تعطیلات نوروز ۱۴۰۲ در سراسر کشور خبر داد.

آسمان ایران تا تحویل سال نو بارانی خواهد بود

بنابر اعلام سازمان هواشناسی کشور، آسمان اغلب استان‌ها تا تحویل سال نو بارانی خواهد بود.

 مخلان آسایش عمومی تا ۱۵ فروردین در بازداشت هستند

فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه‌ای در خصوص شب چهارشنبه آخر سال تاکید کرد: آن عده از افرادی که در این شب اقدام به سلب آسایش عمومی و برهم زدن نظم جامعه کنند، تا پایان ۱۵ فروردین در بازداشت خواهند بود.

قیمت بلیت اتوبوس ۴۰ درصد افزایش یافت

بر اساس پیشنهاد اعضای شورای اسلامی شهر تهران، رقم ورودی اتوبوس عادی و تندرو ۴۰ درصد افزایش یافت.

مترو تهران شب عید تا ساعت ۲۴ فعال است

سخنگوی شهرداری تهران با بیان اینکه شب عید با زحمت همکاران مترو سرویس‌دهی به شهروندان تا ساعت ۲۴ ادامه دارد، گفت: سر فاصله حرکت قطارها در بازه زمانی ۲۲ تا ۲۴ شب هر نیم ساعت یک بار است، ضمن اینکه این طرح در همه خطوط مترو اجرا می‌شود.

میزبانی ۴۰۵ مرکز خانه معلم از فرهنگیان در نوروز

اداره کل پشتیبانی و رفاه وزارت آموزش و پرورش در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: ۴۰۵ مرکز خانه معلم برای میزبانی فرهنگیان در نوروز آماده شده است.