افزایش ۲۰ میلیاردی مازاد در درآمد در شهرداری محمدشهر

معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری محمدشهر از جذب و تحقق کامل بودجه شهرداری این شهر در سال ۱۴۰۱ خبر داد و گفت: بودجه شهرداری محمدشهر با عبور از بودجه مصوب و اصلاح بودجه با بیست میلیارد تومان افزایش درآمدی به پایان رسید.

افزایش سرمایه شهرداری کرج در بانک شهر و تسویه بدهی اوراق مشارکت

رئیس شورای شهر کرج اعلام کرد که طی تفاهم‌نامه‌ی سرمایه شهرداری کرج در بانک شهر به مبلغ 218 میلیارد تومان افزایش و 305 میلیارد تومان بدهی مربوط به اوراق مشارکت تسویه شد.

آدرس جایگاه‌های موقت عرضه میوه شب عید اعلام شد

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرج گفت: ۱۶ جایگاه موقت عرضه مستقیم میوه شب عید در مناطق مختلف شهر فعال شدند.

۱۱۳ معبر در کرج دارای خاموشی مقطعی و کلی است

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر کرج گفت:در راستای مدیریت یکپارچه شهری همکاری بیشتر از سوی دستگاه‌های خدمات رسان با شهرداری کرج در زمینه عمران شهری ضروری است.

بودجه سال 1402 شرکت بزرگراه شمالی به شورا ارسال نشده است

عضو شورای اسلامی شهر کرج گفت: بودجه سال 1402 شرکت بزرگراه شمالی به شورا ارسال نشده است و لذا کلیه عملیات مالی این شرکت از تاریخ 01/01/1402 غیرقانونی است.

مادران شهدا ایثارگران واقعی هستند

رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: مادران شهدا ایثارگران واقعی هستند و همسران شهدا نیز برای این مملکت کمتر از شهید شدن ایثار نکردند.

برپایی کارگاه آماده‌سازی ماکت تخم‌مرغ‌های رنگی نوروز

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج گفت: جشنواره تخم‌مرغ‌های رنگی در آستانه نوروز با حضور هنرمندان در پارک ملی ایران کوچک اجرا و پس از آن در مناطق 10 گانه به نمایش گذاشته می‌شود.

مجموعه فرهنگی گردشگری و ورزشی گرمدره کرج گشایش یافت

مجموعه فرهنگی، گردشگری و ورزشی شهر گرمدره کرج عصر شنبه با حضور «مجتبی عبداللهی» استاندار البرز گشایش یافت.

برگزاری دوره مدیریت عالی کسب و کار ویژه رؤسا و مدیران بانوی شاغل در شهرداری کرج

سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی از برگزاری اولین دوره آموزشی مدیریت عالی کسب و کار با هدف توانمندسازی و ارتقاء شایستگی‌های مدیران و رؤسای بانوی شاغل در شهرداری کرج خبرداد.

لزوم به کارگیری تخصص و پتانسیل بانوان در سطوح مختلف مدیریت شهری

مدیر کل املاک و مستغلات شهرداری کرج حضور بانوان را نقطه قوتی برای پیشبرد اهداف مدیریتی در شهرداری دانست.