ایجاد گمرك تخصصی فاوا را در منطقه ویژه اقتصادی پیام تصویب شد

هیات دولت در جلسه‌ای که به پیشنهاد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و معاونت علمی و فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رییس جمهور تشکیل شد، ایجاد گمرک تخصصی فاوا را در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام تصویب کرد.

برنامه پایگاه‌های انتقال خون البرز  در تعطیلات نوروز

معاون فنی اداره کل انتقال خون البرز گفت: پایگاه مرکزی انتقال خون این استان در ایام نوروز فعال است.

جشنواره‌های نوروزی در سراسر استان البرز برگزار می‌شود

سرپرست اداره کل میراث ‌فرهنگی،گردشگری و صنایع ‌دستی البرز از برگزاری جشنواره‌های نوروزی در تمام شهرستان‌های استان خبر داد.

مراکز درمانی تامین اجتماعی البرز آماده ارائه خدمات به مسافران نوروزی

مدیر درمان تامین اجتماعی استان البرز اعلام کرد: مراکز درمانی این مدیریت ار طول تعطیلات نوروز آماده ارائه خدمات درمانی و بهداشتی به مسافران نوروزی هستند.

افزایش ۸ درصدی تردد نوروزی در محورهای مواصلاتی البرز

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز از افزایش هشت درصدی تردد در محورهای مواصلاتی استان همزمان با آغاز سفرهای نوروزی خبر داد.

تفاهم‌نامه ساخت 50 مدرسه به همت خیرین در البرز امضا شد

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: طی انعقاد تفاهم نامه‌ای با خیرین گرامی آقایان نصر و فولادوندی، ۵۰ مدرسه در نقاط مختلف استان ساخته خواهد شد.

اردوگاه فرهنگی تفریحی ماهدشت به البرز تعلق گرفت

وزیر آموزش و پرورش گفت: در پاسخ به درخواست و پیگیری استاندار محترم البرز، اردوگاه فرهنگی، ورزشی و تفریحی ماهدشت که تاکنون در اختیار آموزش و پرورش تهران بود به البرز باز می‌گردد.

برپایی میز خدمت و رسیدگی به شکایات در پایانه مسافربری شهید کلانتری

معاون حمل و نقل اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز گفت: همزمان با سفرهای نوروزی سه میز خدمت در پایانه مسافربری شهید کلانتری کرج برای ارائه خدمات حداکثری به مسافران و نظارت بر فعالیت شرکت‌های مسافربری برپا شده است.

فعالیت داروخانه هلال احمر البرز در روزهای تعطیل نوروز

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان البرز با اشاره به گردشگر پذیر بودن این استان گفت: داروخانه این جمعیت در ایام تعطیلات نوروز به مسافران خدمات ارائه می‌کند.

مهارت بافت کهنه گلیم البرز ثبت ملی شد

سرپرست اداره کل میراث ‌فرهنگی،گردشگری و صنایع ‌دستی البرز گفت: «مهارت بافت کهنه گلیم» در البرز ثبت ملی شد.