بازداشت کلاهبردار فضای مجازی با ۷۰ پرونده  قضایی در نظرآباد

دادستان عمومی و انقلاب نظرآباد از بازداشت فردی خبر داد که ۷۰ پرونده فعال کلاهبرداری داشته و با ایجاد رسید‌های جعلی بانکی، اقدام به فریب فروشندگان می‌کرده است.

آغاز به کار دبیرخانه ثبت جهانی محوطه تاریخی ازبکی در نظرآباد

سرپرست اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی البرز از آغاز به کار دبیرخانه ثبت جهانی محوطه تاریخی ازبکی در شهرستان نظرآباد این استان خبر داد.

کتابخانه روستایی نظرآباد میزبان جشن بزرگ روستاییان شد

به مناسبت ایام الله دهه فجر و سالروز میلاد امام علی (ع)، کتابخانه روستایی امام جواد (ع) با جشن بزگ «انقلاب علوی» میزبان خانواده‌های روستایی احمدآباد شهرستان نظرآباد شد.

هوای نظرآباد در وضعیت بسیار ناسالم قرار گرفت

مدیرکل محیط زیست البرز گفت: آلودگی هوای البرز تا اواسط هفته جاری تداوم دارد.

بازداشت اعضای یک باند ۸ نفره با ۶۰۰ میلیارد ریال سرقت طلا

یک باند هشت نفره که صرفا در زمینه سرقت طلا، جواهرات و پول نقد از منازل در اقصی نقاط کشور فعالیت می‌کردند در نظرآباد شناسایی و بازداشت شدند.

آموزش مهارتی بیش از 500  شهروند نظرآبادی در قرارگاه اجتماعی البرز

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان خبرداد: از ابتدای سالجاری تا پایان آذرماه، تعداد پانصد و 21 نفر در شهرستان نظرآباد در قالب قرارگاه‌های اجتماعی، آموزش‌های مهارتی را فرا گرفتند.

ثبت یک وقف جدید در نظرآباد

رئیس اداره اوقاف نظرآباد از ثبت یک وقف جدید در این شهرستان خبر داد و گفت: این وقف در قالب یک قطعه زمین ۲۰۰ متری به نیت ساخت حسینیه در سه طبقه انجام شده است که با ساخت آن فعالیت‌های خیری بانوان نیز دریکی از طبقات آن اجرایی می‌شود.

تشکیل دبیرخانه ثبت جهانی تپه ازبکی تسریع شد

سرپرست اداره کل میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع ‌دستی البرز چند ماه پیش جلساتی برای تشکیل این دبیرخانه برگزار شد اما با تأخیر مواجه شد و اکنون رویکرد بر تسریع در تشکیل این دبیرخانه و طی مراحل ثبت جهانی تپه ازبکی است.

 احصاء، بررسی و حل مشکلات نظرآباد در دستور کار مدیران استانی

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز در سفر نیمروزی خود به شهرستان نظرآباد به ارائه خدمات زیرساختی از سوی مدیران دستگاه‌های اجرایی استان به منظور رفع مسائل و مشکلات این شهرستان تاکید کرد.

افزایش رشد مشارکت روستاییان در کتابخانه‌های عمومی استان البرز

«علی معدنی پور» مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان البرز در بازدید از کتابخانه‌های روستایی شهرستان نظرآباد گفت: استقبال و تعاملات روستاییان از کتابخانه‌ها نمایانگر افزایش رشد مشارکت روستاییان در کتابخانه‌ها است.