چهارشنبه، 24 اسفند 1401 - 10:42

ستاره تیم ملی بسکتبال بانوان کفش‌هایش را آویخت

مژگان خدادادی از بازیکنان موفق و پرافتخار بسکتبال بانوان ایران پس از سری سوم فینال لیگ برتر در مراسمی از بازی در تیم ملی خداحافظی کرد.

ورزش – امید بانوان؛‌ فارس نوشت؛ «مژگان خدادادی» بازیکن سابق تیم ملی بسکتبال بانوان و فعلی ذوب‌آهن در لیگ برتر، پس از پایان سری سوم فینال لیگ برتر در مراسمی که در تالار بسکتبال مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد، از دنیای قهرمانی خداحافظی کرد.

این بازیکن ملی پوش همراه با تیم‌های پالایش نفت آبادان، کشاورز قزوین و حجاب قزوین سابقه عنوان قهرمانی در لیگ برتر بسکتبالبانوان را داشته است.

مراسم خداحافظی مژگان خدادادی با حضور مادر این بازیکن، فتانه ملک و فریده شجاعی نایب رئیس کنونی و سابق فدراسیون بسکتبال و دیگر پیشکسوتان بانوان این رشته همچنین بازیکنان شهرداری گرگان و تیروژ حیات برگزار شد.

مژگان خدادادی در مراسم خداحافظی‌اش گفت: هرچند که به عنوان بازیکن از بسکتبال خداحافظی کردم، اما همچنان خودم را خادم این رشته می‌دانم و برنامه‌های بلند مدتی را در دوران مربیگری خود دارم و امیدوارم بتوانم مثمر ثمر واقع شوم.

وی با تقدیر از فدراسیون بسکتبال برای برگزاری این مراسم، از مربیان خود در طول دوران ورزشی اش از جمله افسانه حسن نایبی به نیکی نام برد و زحمات  پدر فقید و مادرش را مورد ستایش قرار داد. 

کدخبر: 13013


هیوا فروت
تبلیغات شما در اینجا